Enerji-Elektrik Makinaları


 

 

 Jeneratörler

Makinaodasi.com - Jeneratörler kategorisinde IDEA - KAMA - MITSUBISHI marka, 1,5 kVA dan 200 kVA ya kadar, Benzinli ve Dizel Jeneratör bulabilirsiniz.  IDEA Jeneratör gruplarında ses izolasyon kabinli, transfer panolu, otomatik jeneratörler stand-by kullanım için uygundur. Kendi imalatımız olan IDEA Jeneratörlerde de %100 Teknik Servis garantisi vermekteyiz. Sitemizde Jeneratör fiyatları'nı da inceleyebilirsiniz.

*Daha yüksek güçteki Jeneratör ihtiyaçlarınız için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Kama ve Mitsubishi modellerinde servis yerimiz İstanbul fabrikamızdır. Ürünün fabrikamıza intikali Alıcı tarafından sağlanmalıdır.

Jeneratörlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgiler için firmamızın jeneratör sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.ideajenerator.com

Portatif jeneratörlerimizin çalışma performansını görmek için linkimize tıklayabilirsiniz. Diesel Power Jeneratörler

Jeneratör nedir?

 

Mekanik Enerjisini Elektrik Enerjisine çeviren cihaza jeneratör adı verilir. Mekanik Enerji kaynağı dizel veya benzinli motor veya türbin olabilir.

 

Dizel Jeneratör; dizel motor ve alternatörün yanı sıra şase, kumanda panosu, şalter, kabin, ısıtıcı vb. gibi yardımcı cihazların birleşiminde oluşur.

Jeneratörü oluşturan sistemler nelerdir?

Motor, alternatör, soğutma sistemi, yağlama sistemi, havalandırma sistemi, yakıt sistemi, elektrik sistemi, egzoz sistemi.

 

 

 


Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.